A to własnie my

Moje zdjęcie
Ona- przyszła żona tuż tuż,magister prawnik,chwiejna emocjonalnie, z zimnymi stopami. Estetka.Studentka miesiąca pewnej gazety. Prawdziwa baba z setką szpilek i ukochanymi torebkami.Wybaczy, ale nie zapomni.Interesują ją seryjni mordercy i kryminalistyka. NY w sercu od zawsze na zawsze. Marzy o pracy w dużej korporacji. Hobbystycznie bywa w sh. Szyje,doszywa,przerabia.Paznokcie muszą być zawsze pomalowane, zazwyczaj czerwień. Chciała być baletnicą i skrzypaczką. On- urzędnik, największy i niekwestionowany fan Mistrza Yody i Transformers,magister z licznymi naukowymi dyplomami still in progress, najbardziej rozchwytywany despotyczny korepetytor w wojewódźtwie.Furiat. Wariat który oświadczył się po nie całym roku znajomości. Nie marzy o BMW. Śpi z psem i się tego nie wstydzi. Nie wolno go pospieszać= typowa waga. Jego danie popisowe to spagetti wymagające mycia całej kuchni od podłogi po sufit, bo gotuje z rozmachem;) Razem- uzależnieni od energy drinków i colki. Marzymy o psie i wolno stojącej wannie.Kochamy Tesco, wyraki i lemury. Planujemy ślub, gryząc się przy tym niemiłosiernie:)Pomysł na bloga w zasadzie o wszystkim powstał spontanicznie już kilka razy. Enjoy!

niedziela, 5 lutego 2012

grypa i książki.

Leżę chora. Grypa i 38,7'. Zamiast uczyć się na końcówkę sesji nadrabiam zaległości książkowe. Nic ambitnego, bo ambitnych książek  mam za dużo w życiu;) Noi Kodeks cywilny, jako próba zmuszenia się do nauki na tegoroczną aplikację (29września!). 
A ten poradnik dostałam pod choinkę  od siostry. Szczerze mówiąc nic ciekawego, kierowana jest bardziej do mężczyzn. 


1 komentarz:

  1. Ja czytałam tylko "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" czy jakoś tak ;)
    No i ostatnią pozycję ksiązkową z twojego stosu :) Do szpitala sobie wzięłam i czytałam pokryjomu bo siara. A tu co? Dwie dziewczyny ze mna leżące (25 i 30 lat) tez miały! O_o ale były jajca

    OdpowiedzUsuń